Doświadczony zespół

Klinika AESTHETICA to doświadczony zespół lekarzy ekspertów z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii, którzy kompleksowo zadbają zarówno o Twoje piękno jak i doskonałe samopoczucie.

Bezbolesna stomatologia

Każdy pacjent jest otoczony troskliwą opieką! Zapraszamy wszystkich, szczególnie tych, którzy mają obawy przed spotkaniem z lekarzem. U nas stomatologia jest na najwyższym poziomie, bezpieczna i bezbolesna.

Bezpieczna medycyna estetyczna

W naszym zespole nie ma kosmetyczek. Medycynę estetyczną wykonują wyłącznie lekarze specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje jednocześnie dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Indywidualne podejście do Klienta

Niezmiennie, od lat naszym mottem jest najwyższa jakość obsługi, pełne zaangażowanie w to co robimy oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasze rekomendacje mówią same za siebie.

Nasi eksperci

Dr Mariola Sztogryn

Ekspert z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. Ukończyła Wydział Stomatologiczny oraz studia z dziedziny medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Po zakończeniu studiów pracowała jako wykładowca na Akademii Medycznej w Warszawie. Praktykowała w klinikach na całym świecie. Wiedzę specjalistyczną czerpała od światowej sławy specjalistów między innymi: Dr.Bob Khanna i Dr Xavier Goodarzian. Nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kongresach na całym świecie. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem i satysfakcją obserwując jak poprawia się ich wygląd i samopoczucie.

Dr Barbara Podobas-Müderrisoglu

Lekarz stomatolog ze specjalizacją w zakresie ortodoncji. Po studiach na WUM odbywała staż w klinice stomatologii estetycznej w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Regularnie pogłębia wiedzę na kursach i szkoleniach z dziedziny ortodoncji w kraju i za granicą. W klinice Aesthetica zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych za pomocą aparatów stałych oraz ruchomych.

Dr Michał Dudziński

.

Lekarz stomatolog, doktorant w Katedrze Protetyki Stomatologicznej WUM, gdzie zajmuje się leczeniem pacjentów z dysfunkcjami stawów skroniowo-żuchwowych, wiceprezydent PTSS. Cały czas doskonali swoje umiejętności z zakresu protetyki, chirurgii, implantologii, zaburzeń narządu żucia, stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Dr Anna Maria Bilkiewicz-Pawelec

Wybitny chirurg okuloplastyk z wieloletnim doświadczeniem w plastyce powiek. Absolwentka WUM, specjalizacje z zakresu okulistyki odbywała zarówno w Niemczech jak i w Wielkiej Brytanii. Jako pierwsza w Polsce ukończyła prestiżową podspecjalizacje z zakresu okuloplastyki na Uniwerstytecie w Oxfordzie.

Dr Stanislava Kaydanovich

Lekarz stomatolog, absolwent WUM . Ekspert z wieloletnim doświadczeniem z zakresu stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, a także stomatologii dziecięcej. Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji.

Dr Karol Koch

Lekarz stomatolog, absolwent WUM. W trakcie specjalizacji w Zakładzie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Jego pasją jest chirurgia szczękowa oraz stomatologiczna. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczęszcza na liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii i implantologii.

Dr Katarzyna Kazimierczak

Lekarz stomatolog, absolwent WUM. Specjalista z zakresu stomatologii dziecięcej, zachowawczej oraz endodoncji. Dentysta z doskonałym podejściem do pacjentów bojących się zabiegów stomatologicznych. Bezustannie doskonali swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach.

Klinika